Sodyba

Sodyba įsikūrusi Švedų miško apsuptyje Zajašiškių kaime, yra nutolusi 70 km nuo Vilniaus, 30 km nuo Šalčininkų miesto, 4 km nuo Dieveniškių miestelio. Aptverta ir sutvarkyta teritorija. Sodyboje neteks nuobodžiaut bet kokiu oru. Sodybos poilsio teritoriją sudaro 35 arų žemės sklypas.

Sodyboje yra 2 rąstiniai namai (galime apnakvindinti iki 28  žmonių). Sodyboje yra dvi (20 ir 36 vietų) pobūvių salės. Kiekvienoje yra židinys, virtuvė su indais, TV, dušas, buitinė technika, muzikos aparatūra, CD ir MP3 grotuvas) WC ir miegamieji kambariai. Viename iš namų įrengta pirtis. Šalia namų kubilas, didelė pavėsinė su lauko krosnele, sūpynės ir graži aplinka. Vasaros metu galima pasimėgauti lauko baseinu ir batutu. Yra vieta palapinėms pastatyti. Iki artimiausio tvenkinio nuo sodybos tik 400 m.

Galima užsakyti maistą pagal iš anksto suderintą meniu.

 Mėgstantiems aktyvų poilsį siūlome stalo tenisą, plaukimą baidarėmis Gaujos upe (nuomojame), bėgimą miško takeliais arba kelionę dviračiu. Kelionė dviračiu – bene smagiausias būdas pažinti apylinkes. Keliaujant visuomet  smagiai praleisite laisvalaikį. Dviračių maršrutai www.dirpd.am.lt

FOTO GALERIJA